Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Kopernika 9
05-300 Mińsk Maz.
tel. 25 758 21 22

Statystyki

  • Odwiedziny: 2140312
  • Do końca roku: 98 dni
  • Do wakacji: 270 dni

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

  

V POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA GIMNAZJALISTÓW 

 

   15 maja 2014 został podsumowany V POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW organizowanego przez GM1 w Mińsku Mazowieckim. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki.

   Zgodnie z tradycją konkurs cieszył się dużą popularnością i  chęć uczestnictwa w konkursie zgłosiło 68 uczniów z 23 szkół gimnazjalnych z powiatu mińskiego.

   Dnia 1 kwietnia 2014 w siedzibie GM1 odbyła się część pisemna, do której przystąpiło aż 65 gimnazjalistów. Do pracy w komisji pani dyrektor Iwona Drożdż zaprosiła nauczycieli języka angielskiego z różnych gimnazjów. Wśród nich znaleźli się: p. Anna Pałdyna – przewodnicząca, p. Justyna Bartczak, p. Katarzyna Błaszczak, p. Magdalena Brewczyńska, p. Ewa Ogorzelska, p. Małgorzata Kołak, p.Marta Samoder, p. Agnieszka Grabowska, p. Agnieszka Kurel, p. Katarzyna Łaziuk.

   Komisja konkursowa wyłoniła 10 finalistów: Angelika Raciborska z GiLO, Paulina Staniszewska z Gimnazjum w Cegłowie, Kinga Bartnicka GM3, Bartosz Kościanek GiLO, Agata Kupiec z Gimnazjum w Jakubowie, Michał  Kaczmarski z GiLO, Parafiniuk Łukasz z GM2, Malwina Kot ZS w Siennicy, Adam Koszel Gimnazjum w Mrozach, Dawid Radłowski z GM2.

   W części ustnej , która miała miejsce  15 maja uczniowie mieli zaprezentować jeden z wylosowanych tematów oraz wykazać się umiejętnością swobodnej konwersacji. Komisja konkursowa po zsumowaniu wyników z obu części wyłoniła 5 laureatów- Paulina Staniszewska, Angelika Raciborska, Kinga Bartnicka, Agata Kupiec, Bartosz Kościanek.

   Poziom zaprezentowany przez uczniów był wysoki i bardzo wyrównany. Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z językiem angielskim. Opiekunom i nauczycielom pracującym w komisji dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy w przyszłym roku.

Artykuły

Zagadnienia na etap ustny V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

2014-04-11

 

Zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami na etap ustny V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

 

Czytaj więcej o: Zagadnienia na etap ustny V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie