Poniedziałek, 2018-09-24

Imieniny: Dory, Gerarda

Turniej Akademii S.O.S. Mińsk Mazowiecki - czwórki siatkarskie

We wtorek - 10 listopada  2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się Turniej Akademii S.O.S. Mińsk Mazowiecki czwórek siatkarskich klas VI szkół podstawowych.

W zawodach wystartowało 8 drużyn z Mińska Mazowieckiego. Ostateczna kolejność rywalizacji wygląda następująco:

1.        SP 2 I
2.        SP 2 II
3.        SP 2 IV
4.        SP 5
5.        SP 1 I
6.        SP 1 II
7.        SP 2 III
8.        SP 1 III

Sędziami zawodów były uczennice 1 klasy sportowej Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim reprezentujące Siatkarski Ośrodek Szkolny.

Uczestniczki zawodów stworzyły sympatyczną atmosferę. Rywalizacja sportowa przyniosła wiele ciekawych i wyrównanych meczów, kończących się wielokrotnie dwoma punktami przewagi. Dziękujemy nauczycielom Akademii S.O.S. Mińsk Mazowiecki za przygotowanie uczniów do zawodów.