• Odwiedziny: 2000824

Poniedziałek, 2018-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Wojewódzka Volleymania w Mińsku Mazowieckim

W sobotę - 16 maja 2015 roku w Mińsku Mazowieckim odbył się wojewódzki turniej ORLIK VOLLEYMANIA – MIKSTY 2015. Zawody rozegrano na 3 boiskach obiektu sportowego MOSiR w Mińsku Mazowieckim przy ul. Wyszyńskiego 56. W turnieju wystartowało 10 drużyn. Otwarcia zawodów dokonał główny organizator – Adam Cichoń i koordynator wojewódzki – Dariusz Fryszkowski.

Podczas rozgrywek trwających prawie 5 godzin uczestnicy korzystali z napojów i słodyczy dostarczonych przez koordynatora wojewódzkiego.

Rozegrano 27 meczów po których kolejność jest następująca :

1.      SP2 I
2.      SP5 II
3.      SP6 I
4.      SP2 III
5.      SP2 II
6.      SP2 IV
7.      SP5 III
8.      SP1 I
9.      DZIEWCZYNY PK
10.    SP6 II

Po zakończonej rywalizacji każdy z uczestników otrzymał imienny dyplom oraz pamiątkową koszulkę, najlepsze drużyny - medale i statuetki. W sędziowaniu meczów pomagały uczennice klas sportowych GM1 MM reprezentujące S.O.S.

Podziękowania należą się nauczycielom Akademii S.O.S. Mińsk Mazowiecki za przygotowanie uczniów do zawodów oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w sportową rywalizację i stworzenie sympatycznej atmosfery podczas rozgrywek.